Přihlášení / Registrace

Novinky

Profily a kazety z materiálu WPC jsou nyní dostupnější než kdy dříve

Podlahové krytiny z inovativního materiálu WPC (kompozitní materiál dřeva a polymerů) se v poslední době těší rostoucí oblibě. Důvody jsou zřejmé: WPC má charakter přírodního dřeva, oproti němu má přitom delší životnost, je odolnější a masivnější. U tohoto materiálu dále nehrozí riziko poranění, způsobené vyčnívajícími třískami nebo trhlinami.

Jedinou překážkou pro mnoho zákazníků byla doposud relativně vysoká cena. Německá společnost terrasystems tuto překážku překonala: Podlahové krytiny WPC značky biwood® jsou nyní k dostání při nepřekonatelném poměru kvality a ceny. Ceny profilů a kazet jsou dokonce nižší, než ceny srovnatelných konvenčních dřevěných produktů.

Při zachování nízké ceny jsou však profily a kazety biwood® zároveň vysoce kvalitní: produkty jsou testovány a certifikovány nezávislými zkušebními institucemi. Během výroby je dbáno na dodržení vysoké jakosti produktu a ochranu životního prostředí: celý proces výroby odpovídá přísným předpisům ISO.

 

Kvalitu produktů biwood® společnosti terrasystems potvrzuje také délka záruky, která je poskytována na 5 let na produkt a 20 let na tvorbu třísek nebo trhlin.

 

Resumé: Ještě nikdy nebylo tak výhodné zkrášlit Vaši terasu, balkon nebo bazén ušlechtilou, trvalou a robustní podlahovou krytinou z materiálu WPC.